Gebze Asansörlü Evden Eve Nakliyat ?

Gebze asansörlü evden eve nakliyat firması olarak taşınma sürecinde müşterilerimizin eşyalarına zarar gelmemesi için son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Söztaş nakliyat firması olarak evi yüksek katta, bina girişinin dar olması veya apartman içerisinde asansörde eşya taşımanın yasak olması durumunda Gebze asansörlü  nakliyat işlemi tercih edilmektedir.

gebze asansörlü evden eve nakliyat
gebze asansörlü evden eve nakliyat

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe verdiğimiz hizmetler doğrultusunda hem şehir içinde hem de şehirlerarasında en sık tercih edilen firmalardan birisiyiz. Ekip olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamaktır. İşimizin bilincinde bir şekilde tüm aşamaları gerçekleştiriyoruz. Öncelikle eşyalarınızın güvenliği açısından ücretsiz sigortalama işlemini sağlıyoruz. Ardından paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ancak tüm aşamaları yapmadan önce ekibimiz ile birlikte bir plan yapıyoruz. Böylece hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de ortaya kaliteli bir iş çıkarıyoruz.

Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren gerekli tüm bilgileri firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Evinizin kaç odalı olduğunu, eşya kapasitenizi ve evcil hayvanınız var ise tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde anlatmalısınız. Aynı zamanda evinizde kiler veya balkon var ise oda olarak saymanız gerekmektedir. Firmamız eşya kapasitenize göre araç gönderdiği için hiçbir eşyanızın açıkta kalmasını istemeyiz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin eşya kapasitesini dikkatli bir şekilde vermesi oldukça önemlidir.

Gebze asansörlü evden eve nakliyatın yararları ?

Gebze asansörlü evden eve nakliyat genellikle yüksek katta oturan müşterilerimiz tercih etmektedir. Tüm eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından paketlenerek asansör yöntemi ile bina dışından taşınarak gerçekleşmektedir. Bunun için öncelikle geniş açılabilen cam veya balkon olması yeterlidir. Ayrıca günümüzde asansörlü nakliyat oldukça ön plandadır. Bunun nedeni ise eşyaların bina içerisinde merdivenden çarparak taşınması sonucunda oluşan maddi-manevi zararla alakalıdır.

Gebze asansörlü  nakliyat oldukça pratik bir yöntemdir. Son teknolojik ekipmanlarımıza ve uzman personellerimize güvenerek kısa sürede yeni evinize yerleşmenizi sağlamaktayız. Söztaş nakliyat firması olarak asansörlü taşımada uygun ücretler de hizmet vermekteyiz. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren tereddüt etmeden bizi tercih edebilirsiniz. Müşteri kitlemiz oldukça yoğun olduğu için 7/24 hizmet verecek alanında uzman ekiplerimiz mevcuttur. Kısacası Söztaş nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve her türlü beklentilerinizi karşılayacak şekilde hizmet veriyoruz. Ayrıca profesyonelliğimizi kanıtlayacak referanslarımızda mevcut. Daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now Button